O nas

Jesteśmy dla ludzi, dla których praca zespołowa jest nierozerwalnym elementem codziennego życia, dla których integracja i motywacja zespołu decyduje o sukcesie, zwycięstwie i powodzeniu. Nasze wieloletnie doświadczenie pozwoliło wypracować nam najlepszą ofertę i najciekawsze scenariusze imprez w rejonie Karkonoszy.

Dobra organizacja, zdrowy rozsądek, bezpieczeństwo, miła atmosfera i najlepiej wykwalifikowani instruktorzy decydują o sukcesie firmy BERGA.


MOŻESZ NAM ZAUFAĆ...

ARTUR BARCZYŃSKI

ARTUR BARCZYŃSKI

Pilot paralotniowy, członek Karkonoskiego Klubu Paralotniowego, Instruktor Narciarstwa, Instruktor Snowboardu. Cenne doświadczenie w organizowaniu programów przygodowo-turystycznych zdobywał w Ameryce na programach USA CAMP ADVENTURE oraz w Anglii w Górach Cumbryjskich - LAKE DISTRICT. Uczył się od najlepszych.

Jest absolwentem Akademii Ekonomicznej we Wrocławiu na kierunku Zarządzanie i Marketing, specjalizacja Ekonomika i Zarządzanie Przedsiębiorstwem oraz absolwentem podyplomowego studium Agencji Rozwoju Gospodarczego w Poznaniu ze specjalizacją: Negocjacje Handlowe.

Na pierwszym miejscu stawia zawsze zadowolenie i satysfakcję naszych klientów.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
SPECJALISTA DS. MARKETINGU I PR, ODPOWIEDZIALNY ZA KONTAKTY I OBSŁUGĘ KLIENTÓW.

MANIEK "Marian" OSTROWSKI

MANIEK "Marian" OSTROWSKI

Maniek Ostrowski to pasjonat narciarstwa alpejskiego i wypraw górskich. Ostatnio także miłośnik biegów górskich, gdzie z każdym startem udowadnia sobie moc swojego potencjału, skutecznie poprawiając kolejne rekordy życiowe. Prowadzi zdrowy i sportowy tryb życia będąc namacalnym przykładem dla młodych uczestników naszych spływów. A propos spływów: tam ceni sobie najbardziej dobry humor i sprawną współpracę z klientami. Z nim nigdy nie jest nudno. Na co dzień Uczeń Zespołu Szkół Technicznych „Mechanik” w Jeleniej Górze.

KRZYSZTOF "IROKEZ" MIESZOK

KRZYSZTOF "IROKEZ" MIESZOK

Interesuje się fotografią, pszczelarstwem i różnego rodzaju sportami ekstremalnymi. Jest doskonałym SNOWBOARDZISTĄ. W zespole pełni funkcje "złotej rączki", na pontonie ceni dobrą zabawę i przyjazną atmosferę. Jeszcze się nie zdarzyło, żeby komuś płynącemu z Krzyśkiem spływ uszedł "NA SUCHO". Zatem pamiętajcie - weźcie ubrania na zmianę!!! Na co dzień jest uczniem technikum na profilu Technik Cyfrowych Procesów Graficznych inaczej mówiąc szkoli się na Grafika Cyfrowego.

MICHAŁ CIEPLIŃSKI

MICHAŁ CIEPLIŃSKI

Jest studentem Uniwersytetu Ekonomicznego w Jeleniej Górze na specjalizacji Zarządzanie Gospodarka Regionalną i Turystyką. Od najmłodszych lat aktywnie spędza czas w górach. Od ponad 8 lat zajmuje się wspinaczką sportową oraz bulderingiem (odmiana wspinania na małych formach). Startował w zawodach wspinaczkowych m.in. Otwarte Mistrzostwa Wrocławia we wspinaczce sportowej - w kategorii junior i senior oraz Mistrzostwa Polski Juniorów. Obecnie realizuje się we wspinaniu w całej kotlinie jeleniogórskiej a także w Czechach. Przeszedł trudne drogi do VI.5 w skali krakowskiej oraz buldery do 7B w skali fb.

Udziela cennych i profesjonalnych wskazówek naszym uczestnikom podczas zajęć wysokościowych.

SŁAWEK CZUBAK

SŁAWEK CZUBAK

Ratownik Górski. Instruktor narciarstwa. Młody i bardzo utalentowany. Precyzyjny i perfekcyjny w podejmowaniu decyzji podczas realizacji imprez integracyjnych. Doświadczenie zdobywa w Alpach, Tatrach oraz rodzimych Karkonoszach. Wielokrotny uczestnik zawodów narciarskich i ski-tourowych. Jego hobby to wspinaczka i rowery górskie.

KASIA KASSOLIK-BARCZYŃSKA

KASIA KASSOLIK-BARCZYŃSKA

Pilot paralotniowy, członek Aeroklubu Jeleniogórskiego, instruktor narciarstwa PZN oraz snowkitingu. Cenne doświadczenie w organizowaniu programów przygodowo - turystycznych zdobywała w Ameryce na programach USA CAMP ADVENTURE oraz w Anglii w Górach Cumbryjskich - LAKE DISTRICT.

Jest perfekcjonistką. Każdy element jej scenariusza musi być dopracowany w najdrobniejszym szczególe. Nie znosi niedbalstwa... Ma ciekawe i nowatorskie spojrzenie na organizowanie imprez integracyjnych.

Na pierwszym miejscu stawia zawsze zadowolenie i satysfakcję naszych klientów.

ZAPRASZAMY DO NASZEJ OFERTY

Mapa serwisu | Home | Kontakt

COPYRIGHT ©2021 berga.pl POWERED BY cassis