O nas

Jesteśmy dla ludzi, dla których praca zespołowa jest nierozerwalnym elementem codziennego życia, dla których integracja i motywacja zespołu decyduje o sukcesie, zwycięstwie i powodzeniu. Nasze wieloletnie doświadczenie pozwoliło wypracować nam najlepszą ofertę i najciekawsze scenariusze imprez w rejonie Karkonoszy.

Dobra organizacja, zdrowy rozsądek, bezpieczeństwo, miła atmosfera i najlepiej wykwalifikowani instruktorzy decydują o sukcesie firmy BERGA.


MOŻESZ NAM ZAUFAĆ...

ARTUR BARCZYŃSKI

ARTUR BARCZYŃSKI

Pilot paralotniowy, członek Karkonoskiego Klubu Paralotniowego, Instruktor Narciarstwa, Instruktor Snowboardu. Cenne doświadczenie w organizowaniu programów przygodowo-turystycznych zdobywał w Ameryce na programach USA CAMP ADVENTURE oraz w Anglii w Górach Cumbryjskich - LAKE DISTRICT. Uczył się od najlepszych.

Jest absolwentem Akademii Ekonomicznej we Wrocławiu na kierunku Zarządzanie i Marketing, specjalizacja Ekonomika i Zarządzanie Przedsiębiorstwem oraz absolwentem podyplomowego studium Agencji Rozwoju Gospodarczego w Poznaniu ze specjalizacją: Negocjacje Handlowe.

Na pierwszym miejscu stawia zawsze zadowolenie i satysfakcję naszych klientów.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
SPECJALISTA DS. MARKETINGU I PR, ODPOWIEDZIALNY ZA KONTAKTY I OBSŁUGĘ KLIENTÓW.

SŁAWEK CZUBAK

SŁAWEK CZUBAK

Ratownik Górski. Instruktor narciarstwa. Młody i bardzo utalentowany. Precyzyjny i perfekcyjny w podejmowaniu decyzji podczas realizacji imprez integracyjnych. Doświadczenie zdobywa w Alpach, Tatrach oraz rodzimych Karkonoszach. Wielokrotny uczestnik zawodów narciarskich i ski-tourowych. Jego hobby to wspinaczka i rowery górskie.

MICHAŁ CIEPLIŃSKI

MICHAŁ CIEPLIŃSKI

Jest studentem Uniwersytetu Ekonomicznego w Jeleniej Górze na specjalizacji Zarządzanie Gospodarka Regionalną i Turystyką. Od najmłodszych lat aktywnie spędza czas w górach. Od ponad 8 lat zajmuje się wspinaczką sportową oraz bulderingiem (odmiana wspinania na małych formach). Startował w zawodach wspinaczkowych m.in. Otwarte Mistrzostwa Wrocławia we wspinaczce sportowej - w kategorii junior i senior oraz Mistrzostwa Polski Juniorów. Obecnie realizuje się we wspinaniu w całej kotlinie jeleniogórskiej a także w Czechach. Przeszedł trudne drogi do VI.5 w skali krakowskiej oraz buldery do 7B w skali fb.

Udziela cennych i profesjonalnych wskazówek naszym uczestnikom podczas zajęć wysokościowych.

JANUSZ CIĘŻKI

JANUSZ CIĘŻKI

Jest pasjonatem wszelkich sportów extremalnych i to w najbardziej hardcorowej wersji. Uprawia extremalną odmianę kolarstwa górskiego DOWNHILL FOURCROSS, jest pionierem snowkitingu w Karkonoszach oraz kitesurfingu nad Zalewem Bukówka. Jest instruktorem snowboardu i snowkitingu. Jego hobby to narciarstwo alpejskie odmiana FREE RIDE oraz windsurfing. Do zeszłego roku na wypady windsurfingowe z całym sprzętem jeździł... rowerem z... przyczepką!!! Uwielbia paintballa.

BARTEK OBLICKI

BARTEK OBLICKI

Instruktor narciarstwa PZN - na nartach jeździ od przedszkola. Jego hobby to wspinaczka i wędrówki górskie.

W przerwach między sesjami uczy jeździć na nartach, a w lecie uprawia zaciekle alpinizm przemysłowy.

Najczęściej można go spotkać na Politechnice Wrocławskiej, gdzie kończy właśnie V rok na Wydziale Energetyki oraz na Uniwersytecie Wrocławskim, gdzie studiuje drugi kierunek - geologię.

W międzyczasie robi kurs instruktora telemarku, zaliczył taternicki kurs jaskiniowy oraz kurs na Przewodnika Sudeckiego.

MICHAL 'KONAR' KONARSKI

MICHAL 'KONAR' KONARSKI

Ratownik Górski oraz członek Speleoklubu Wrocław. Jest wychowawcą młodzieżowych obozów przygodowych, posiada tytuł Kierownika Wypoczynku Letniego. Jest instruktorem narciarstwa oraz taternikiem. Ma za sobą wiele wypraw wysokogórskich. Zdobył m.in. hiszpański masyw PICOS DE EUROPA oraz większość szczytów w Pirenejach.

Studia we Wrocławiu na wydziale Geodezji i Kartografii zaowocowały świetnym rozeznaniem topograficznym. Jego górska pasja połączona z wiedzą wyniesioną z uczelni uczyniły go specjalistą w dziedzinie nawigacji. Odnajdzie drogę w każdym terenie i w każdych warunkach pogodowych. Jest duszą towarzystwa!

KASIA KASSOLIK-BARCZYŃSKA

KASIA KASSOLIK-BARCZYŃSKA

Pilot paralotniowy, członek Aeroklubu Jeleniogórskiego, instruktor narciarstwa PZN oraz snowkitingu. Cenne doświadczenie w organizowaniu programów przygodowo - turystycznych zdobywała w Ameryce na programach USA CAMP ADVENTURE oraz w Anglii w Górach Cumbryjskich - LAKE DISTRICT.

Jest perfekcjonistką. Każdy element jej scenariusza musi być dopracowany w najdrobniejszym szczególe. Nie znosi niedbalstwa... Ma ciekawe i nowatorskie spojrzenie na organizowanie imprez integracyjnych.

Na pierwszym miejscu stawia zawsze zadowolenie i satysfakcję naszych klientów.

ZAPRASZAMY DO NASZEJ OFERTY

Mapa serwisu | Home | Kontakt

COPYRIGHT ©2018 berga.pl POWERED BY cassis