Loty samolotem i szybowcem

Na pewno macie Państwo grupę KLUCZOWYCH PARTNERÓW BIZNESOWYCH, których chcielibyście zaprosić na wyjazd, którego nigdy nie zapomną i który będzie kojarzony z Państwa firmą wyłącznie w samych superlatywach...Na pewno...!

Ale jak to zrobic?!

LOTY SZYBOWCEM i SAMOLOTEM w górach na urokliwym lotnisku, otoczonym lasami, gdzie znajduje się klimatyczna, drewniana górska gospoda z pysznym staropolskim jedzeniem jest odpowiedzią na Państwa potrzeby.

Obok EKSPLORACJI JASKINI i wypraw QUADAMI ta oferta cieszy się w tym sezonie u nas największym powodzeniem. Od razu znalazła uznanie w oczach i sercach wielu naszych Klientów!

W zacisznych, malowniczo położonych i urokliwych miejscach stworzymy komfortowe warunki do podjęcia rozmów handlowych, negocjacji czy działań mającyh na celu zbudowania trwałych relacji z Waszymi kluczowymi PARTNERAMI BIZNESOWYMI!

Z A P R A S Z A M Y


Zainteresowanych szczegółowymi SCENARIUSZAMI IMPREZ oraz CENNIKIEM prosimy o wypełnienie 'ZAPYTANIA OFERTOWEGO', który znajduje się w menu KONTAKT lub przesłanie emaila na berga@berga.pl

Mapa serwisu | Home | Kontakt

COPYRIGHT ©2021 berga.pl POWERED BY cassis