Off Road 4x4

Jeśli przyjedziesz w nasze strony z grupą Partnerów Biznesowych z chcęcią poznania smaku męskiej przygody podczas przejazdu samochodami terenowymi po Kotlinie Jeleniogórskiej, to gorąco polecamy Wam PRZYGODĘ OFF ROAD 4X4 - KARKONOSZE TROPHY.

Poznaj smak przygody podczas 2-3 godzinnych wypraw krajoznawczych po lasach i górzystych terenach. Zabierzemy Was w miejsca, gdzie widoki zapierają dech w piersiach. Pokażemy Wam jak pokonać rzekę, bagno, ekstremalnie spadziste zjazdy i niesamowicie strome podjazdy! Będziecie musieli pokonać przeszkody, gdzie sukces będzie zależał przede wszystkim od Waszej zespołowej pracy.

Będziecie zdani tylko na siebie, na własne koleżeństwo, umiejętność komunikowania się i współpracy!

W przerwie pojedziemy do pięknie położonej restauracji, gdzie Państwa goście będą mogli zregenorować siły i chwilę odpocząć przed dalszą extremalną jazdą.

Chętnym osobom dajemy poprowadzić terenówkę w wymagającym terenie...!

W tej chwili dysponujemy kilkoma samochodami terenowymi! Zapotrzebowanie ilości samochodów do wielkości grupy omawiamy indywidualnie.


Zainteresowanych szczegółowymi SCENARIUSZAMI IMPREZ oraz CENNIKIEM prosimy o wypełnienie 'ZAPYTANIA OFERTOWEGO', który znajduje się w menu KONTAKT lub przesłanie emaila na berga@berga.pl

Mapa serwisu | Home | Kontakt

COPYRIGHT ©2021 berga.pl POWERED BY cassis