Na wysokości - wspinaczka

Jeżeli chcielibyście przeżyć coś nowego, coś ekscytującego i coś szalonego, to mamy dla Was znakomitą propozycję: PRZYGODĘ NA WYSOKOŚCI!

  • ZJAZD PIONOWY Czy jesteście w stanie zaufać linie? Czy chcecie poczuć prawdziwą euforię podczas pokonania pierwszych metrów zjazdu? Ulatują wtedy z nas negatywne emocje, wszelkie zmartwienia i trudy życia codziennego! Zaczyna się PRZYGODA! Tak ładujemy swoje baterie... W naszej ofercie mamy zajazdy o długości ponad 50 m!!!
  • KOLEJKA LINOWA Każdy chce zjechać na ukośnej kolejce linowej, ale czy każdy się odważy? Przełamanie własnych słabości doskonale wzmaga w nas chęć do działania. Wzbudza się w nas motywacja, przestają istnieć jakiekolwiek bariery. Nasze kolejki o długości nawet do 100 m, rozwieszamy w przepięknych sceneriach Rudaw Janowickich słynących w całej Polsce ze wspaniałych ekspozycji skalnych.
  • WSPINACZKA SKAŁKOWA Poczuć dotyk skały, kontrolować swoje ciało, opanować niepotrzebny lęk, jasno myśleć w sytuacjach kryzysowych to korzyści, które niesie ze sobą wspinaczka skałkowa. A jak dodamy do tego świeże powietrze, klimat, miejsce i ludzi, to wynik musi być tylko jeden: REWELACYJNA ZABAWA I SATYSFAKCJA.

Zrealizuj swoje marzenia...Zainteresowanych szczegółowymi SCENARIUSZAMI IMPREZ oraz CENNIKIEM prosimy o wypełnienie 'ZAPYTANIA OFERTOWEGO', który znajduje się w menu KONTAKT lub przesłanie emaila na berga@berga.pl

Mapa serwisu | Home | Kontakt

COPYRIGHT ©2021 berga.pl POWERED BY cassis