Team-building - jaskinia

EKSPLORACJA JASKIŃ - TEAM BUILDING

INFORMUJEMY, ŻE PO TRWAJĄCYCH OD KILKU DNI POTĘŻNYCH ULEWACH POWSTAŁO OSUWISKO W JASKINI, KTÓRE NIE POZWALA NA BEZPIECZNĄ EKSPLORACJĘ. USŁUGA ZOSTAJE ZAWIESZONA DO ODWOŁANIA.

Mamy przyjemność zaprezentować Wam jedną z największych atrakcji turystycznych naszego regionu!!!

Nie myślcie, że jest to obiekt przystosowany dla ruchu turystycznego, posiadający szerokie chodniki, oświetlenie elektryczne i wyznaczone trasy do zwiedzania... NIC Z TEGO!

Dzięki nam będziecie mogli przez blisko 3 godzinny poczuć się jak prawdziwi ODKRYWCY. Zabierzemy Was w świat nieznany i niezwykły, pełen emocji, zabawy i adrenaliny, gdzie liczą się takie wartości jak praca zespołowa, zaufanie i przełamywanie własnych barier. Tutaj poznacie smak prawdziwej PRZYGODY!

Każdy z uczestników zostanie wyposażony w profesjonalny sprzęt: kombinezon jaskiniowy, specjalistyczną latarkę czołową i kask. Gwarantujemy niezwykłe przeżycia znane wyłącznie z programów telewizyjnych.

Naszym celem jest satysfakcja uczestników! Chcemy podzielić się z Państwem naszą pasją.

UWAGA! Do jaskini potrzebne są skarpety i buty na zmianę (mogą być kalosze) oraz luźne wygodne spodnie! W jaskini panuje stała temperatura +12 st.C

Zapraszamy na wyprawę marzeń...


Zainteresowanych szczegółowymi SCENARIUSZAMI IMPREZ oraz CENNIKIEM prosimy o wypełnienie 'ZAPYTANIA OFERTOWEGO', który znajduje się w menu KONTAKT lub przesłanie emaila na berga@berga.pl

Mapa serwisu | Home | Kontakt

COPYRIGHT ©2021 berga.pl POWERED BY cassis