Narty i snowboard - nauka


BIAŁE SZALEŃSTWO - TEAM BUILDING NA STOKU!!!

Zastanawiasz się, co będzie najlepszą formą integracji w zimie? Po co długo myśleć! Zaproś swoich kontrahentów lub pracowników na szkolenia narciarsko-snowboardowe.

Nauka jazdy na nartach to idealna propozycja na zimową integrację. Narciarstwo to szalenie popularna i przyjemna forma aktywnego wypoczynku.

Znamy miejsca doskonałe do nauki w Karpaczu i Szklarskiej Porębie oraz takie, gdzie można świetnie pojeździć. W czeskich dolinach panują fantastyczne warunki narciarskie. Z grupami zakwaterowanymi w Szklarskiej Porębie jeździmy do Harrachova, Rokitnic, Spindlerovego Mlyna natomiast z grupami korzystającymi z hoteli w Karpaczu jeździmy do Jańskich Łaźni oraz Pecu pod Śnieżką.

Nauczymy Was jeździć na nartach lub snowboardzie. Osoby, które nigdy nie miały nart na nogach pod okiem naszych wykwalifikowanych instruktorów już po pierwszym dniu zajęć będą sie pewnie czuły na stoku!

Uczymy od podstaw oraz pomagamy doszlifować technikę jazdy nieco bardziej zaawansowanym. Nasze miejsca dobrane są tak, że osoby w grupie nie potrzebujące instruktora znajdą dla siebie bardzo dobrze przygotowane trasy narciarskie. W przerwie zajęć odpoczywamy w klimatycznych knajpkach, gdzie znajdzie się czas na biznesowe rozmowy.


Oferta idealna dla małych i dużych grup.

Mapa serwisu | Home | Kontakt

COPYRIGHT ©2021 berga.pl POWERED BY cassis