Na tropie Ducha Gór

To zajęcia nastawione zarówno na konkurencje sprawnościowe, jak i zadania oparte o legendy o Duchu Gór. Ciekawostką będzie rozwiązanie hasła ułożonego przez samego Ducha Gór – niepodzielnego władcę tych terenów.

Przejście do następnej konkurencji będzie możliwe zaliczeniu zadania. Ponadto na każdym stanowisku będą do rozwiązania zagadki logiczne i będą ukryte legendy o Karkonoszach. Należy odgadnąć hasło finałowe.

Przeciąganie liny – tej konkurencji nikomu nie trzeba tłumaczyć. Niby prosta, a jednak budzi ona najwięcej emocji!!!

Wyścig skrzynek – uczestnicy stają na skrzynkach, (skrzynek jest mniej niż uczestników), ostania osoba zabiera skrzynkę spod własnych nóg i podaję ją do pierwszej osoby, ta ustawia otrzymana skrzynkę na przed sobą i przechodzi na nią , cała grupa przesuwa się o jedno miejsce do przodu, liczy się czas pokonania wyznaczonego docinka drogi.

Wyścig nart wieloosobowych – wyścig na nartach po płaskim terenie. Liczy się zgranie i precyzyjność wykonywanych ruchów. Konkurencja na czas...

Bieg w workach – konkurencja sprawnościowa, ale bardzo wymagająca.

Bieg z jajkiem – konkurencja precyzyjna.

Turniej łuczniczy – tutaj również liczy się celne oko zawodników.

Przelewanie wody za pomocą specjalnie przygotowanego wiadra grupa ma za zadanie w jak najkótszym czasie przelac wodę do beczki.

Cena: 65zł/os. Grupa min. 20os. Opiekunowie 1 na 10os. GRATIS!!!

Mapa serwisu | Home | Kontakt

COPYRIGHT ©2021 berga.pl POWERED BY cassis